Hakk?m?zda

EKC Enerji ve Kontrol Cihazları, Elektrik - Elektronik alanında faaliyet göstermektedir. Üstün hizmet anlayışını hedef edinerek, Kesintisiz Güç Kaynakları alanında Akdeniz bölgesinin önde gelen kuruluşlarındandır.

Ülkemizin en hayati sektörlerinden biri olan enerji sektörüne ürün ve hizmet sunmakta olduğunun bilincinde olan EKC Elektronik, Kesintisiz Güç Kaynağı, Solar Sistem, Regülatör, İnvertör, Konvertör ve Redresör sistemlerinin satışına ek olarak teknik servis  hizmeti vermektedir.

EKC Enerji ve Kontrol Cihazları olarak firmamız Güç Elektroniği alanında sektörün önde gelen markalarının (Batı Akdeniz Bölgesi) Yetkili Satış ve Servis bayiliğini yürütmektedir. Firmamız ISO 9000 standartlarında uygun olarak çalışmakta olup müşteri memnuniyeti her zaman ilke edinilmiştir. Temsil ettiğimiz ürünlerimizin tamamı CE Belgeli olup, güvenlik standartlarına uygundur. TSE 12643 Hizmet Yeterlilik Belgesine de sahip olan firmamız Bölge genelinde yer alan teknik servis ekipleri ile aynı hizmet anlayışıyla çalışmalarını ilke edinmiştir.

22 yılı aşkın süredir enerji sektörüne ürün ve hizmet sunan EKC Enerji ve Kontrol Cihazları çalışmalarını daima sektör gerekleri ve teknolojik gelişmelerle şekillendirmekte, ticari ahlak kurallarını tüm maddi kazançların üzerinde tutmakta ve sadece en kaliteli çözümleri sunarak sektöre katma değer yaratmaktadır.

Takip Et!

#enerji #solarenerji #ups #kesintisizgüçkaynağı #invertör #konvertör #redresör